ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Zeka ve akıl oyunları sergisi

Zeka ve akıl oyunları sergisi

Zeka ve akıl oyunları sergisi

Belediyemiz tarafından düzenlenen “Boyabat 2. Zeka Geliştirici Ahşap Akıl ve Strateji Oyunları El Sanatları Sergisi" başlıyor.

09-12 Ekim 2019 tarihleri arasında Boyabat Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan sergide; mangala, beşli küp, yapı blokları gibi zekayı geliştirici oyun materyalleri bulunuyor. 

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "Çocuk denildiği zaman akla gelen ilk şey, oyun kültürü ve oyuncak. Bizde çocuklarımızı hem eğitici hem de sağlıklı ahşap akıl oyunlarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Açmış olduğumuz sergi ile çocuklarımızı sanal hayatın olumsuzluklarından kurtararak sosyal hayat içerisinde var olmalarını hedefliyoruz. Sergide yer alan oyunlar çocuklarımızın yalnızca yeteneklerini geliştirmekle kalmıyor, kötü alışkanlıklar edinmelerine de engel oluyor. Ayrıca bu etkinlik sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinlerimiz içinde çok faydalı. Bu tip kültürel etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

09 Ekim Çarşamba günü açılışı gerçekleşecek, Boyabat 2. Zeka Geliştirici Ahşap Akıl ve Strateji Oyunları El Sanatları Sergisi 09-10-11-12 Ekim'de Boyabat Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi binasında bulunan toplantı salonunda saat 09.00 ile 17.30 arası açık olmaya devam edecek.
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18