ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Boyabat’ta Hoşgeldin Bebek’ projesi başladı

Boyabat’ta Hoşgeldin Bebek’ projesi başladı

Boyabat’ta Hoşgeldin Bebek’ projesi başladı

Belediyemiz yaşamın her alanında kolaylık sağlayacak farklı projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise ilçede bebek sahibi olan ailelere yönelik "Hoş geldin Bebek" projesi.

Doğum yapan annelere, içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı giyim, bakım ve temizlik maddelerinin yer aldığı bebek çantası hediye ediliyor. Boyabat Belediyesi'nin 'Hoş Geldin Bebek Paketi'nin içinde; bebek takımı, taşıma çantası, biberon, bebek şampuanı, ıslak mendil, emzik, pudra, alt açma takımı ve bebek yemek önlüğünü içeriyor. 

Doğumdan ölüme kadar

Boyabatlı ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirten Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "Hergün yeni bir projeyle hemşerilerimizin karşısına çıkıyor, sosyal anlamda önemli projelere imza atıyoruz. Çok yakında hizmete girecek olan mezarlıklar müdürlüğümüzle hemşerilerimizin acılarını paylaşırken, iyi ki doğdun bebek projesi ile de vatandaşlarımızın mutluluklarına ortak oluyoruz. Boyabat’ta dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye ediyoruz. Onların mutluluğu bizlerin mutluluğu. Doğumdan ölüme, yaşamın her evresinde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz" dedi. 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18