ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Vandallar iş başında

Vandallar iş başında

Vandallar iş başında

Boyabat'ta Kolaz Çayı kenarında yürüyüş yolu üzerinde bulunan aydınlatma direkleri üzerinde ki tabelalar kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılarak tahrip edildi.  

Belediyemizin sanat sokağı olarak faaliyete geçirdiği, içerisinde yürüyüş yolunun da bulunduğu direklerdeki tabelalar önceki gece kimliği belirsiz kişilerce kırıldı. Tabelaları kıran kişiler ayrıca demir direklere de zarar vermekten kaçınmadı. 

Yazıklar olsun bunu yapanlara 

Boyabat Şehir Parkında yürüyüş yapanlar, kırılmış halde tabelaları görünce olaya tepki gösterdi.  

Yürüyüş severler, “Çok ayıp etmişler. Burası çok güzel yapılmış, yazık. Yazıklar olsun bunu yapanlara. Boyabat'ımıza sahip çıkalım. Boyabat hepimizin. Başkan bizim için uğraşıyor. Doğa harikası bir kalebağımız var. Buralar o kadar güzelleşti ki. Çoğu ilçeye nasip olmayan bir güzelliğe sahip. Bunu yapanları kınıyoruz. Boyabatlıyı da sahip çıkmaya davet ediyoruz" diyerek tepkilerini dile getirdi.  

Bunu yapanlar insanlıktan nasibini almamış kişiler 

Öte yandan Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ise sosyal medya hesabında kırılmış tabelaların görüntülerini paylaşarak, “Bunu yapanların insanlıkla bir alakası olamaz. Biz daha güzel, daha yaşanılır bir Boyabat için uğraşıyoruz bu insanlıktan nasibini almamış vandalların yaptıklarına bakar mısınız” şeklinde ifadeler kullandı.


 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18