ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Beledye Başkanı mız Çakıcı, Tüm Dünya çocuklarının kutladığı bu anlamlı günün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için mutluluğun, huzurun ve başarının yeni başlangıcı olması temennisinde bulundu.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı mesajında; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yılını yaşıyoruz. Bundan 99 yıl önce bu topraklarda başlayan tam bağımsızlık mücadelesi, bugün tüm dünya çocukları için bir bayramın müjdesi olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal muasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmemizde çocuklarımızın yetiştirilmesine büyük g��rev düştüğünü ifade etmiştir. Bu bayram, Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir. Bizler de, değeri ölçülemeyen bu mirası koruma ve kollama konusunda var gücümüzle çalışmalıyız ki bu uğurda milyonlarca şehit verilerek elde edilen bu eser sonsuza kadar yaşayabilsin. Bu duygu ve düşüncelerle,, "1920 Yılından bu yana Türkiye Büyük Milleti Meclisi çatısı altında ülkeye hizmet etmiş tüm milletvekillerine şükranlarını sunarak, "İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum. Tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını canı gönülden tebrik ediyorum. Herşey Türkiye, herşey çocuklarımızın geleceği için." ifadelerini kullandı. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18