ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan teşekkür mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan teşekkür mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'dan teşekkür mesajı

Sevgili hemşehrilerim, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde; hemşehrilerimiz teveccüh göstererek tekrar belediye başkanlığı makamını bizim partimiz olan AK Parti’ye verdi.

Milli iradenin bir tecellisi olarak halkımızın göstermiş olduğu teveccüh neticesinde Boyabat Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. 

Boyabat'ı siz değerli hemşerilerimiz ile birlikte marka bir şehir haline getirmek için çok çalışacağız. "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" ilkesini kendimize düstur edindik. 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek söz verdiklerimizi de gerçekleştireceğiz. 

2023'e beş kala geleceğin Boyabat'ını birlikte inşa edeceğiz. Doğup büyüdüğümüz bu ilçeye; gece gündüz demeden hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. 

Bizler her zaman gönül insanı olduk. Gönlümüzün de belediyemizin de kapıları ardına kadar halkımıza açık oldu, bundan sonra da açık olacak. Oturduğu yerden Boyabat'ı yöneten bir belediye başkanı olmadım, olmayacağım. Her daim hemşerilerimizin içerisinde olarak gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini Boyabat'ta gerçekleştirmeye devam edeceğim.Kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz.

Belediye, Boyabat'ta yaşayan herkesin evi gibi olacak. Ben de bu evin bir ferdi olarak, herkesin belediye başkanı, herkesin bir kardeşi olacağım. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben,  belediye meclis üyelerimiz ve personelimiz ile sizlerin emrine amadeyiz. 

Boyabat'ımızı geleceğe taşıyacak birbirinden değerli yeni projeler hazırladık. Durmak yok yola devam diyerek önümüzdeki beş yıllık süreçte bu projeleri bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.

Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum.
Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum.

Herşey Boyabat için.
  
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18