ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Yıkım ihalesi sonuçlandı

Yıkım ihalesi sonuçlandı

Yıkım ihalesi sonuçlandı

Belediyemiz meydan projesi çalışmalarına devam ediyor.

Belediyemiz meydan çalışmalarını hızla sürdürürken, mülkiyeti belediyeyemize ait olan belediye halk ekmek fabrikası olarak kullanılan eski binanın yıkım ihalesi sonuçlandı.

Halk ekmek fabrikasının bulunduğu eski binanın yıkımı için ihale gerçekleştirildi. Bina, yıkım ve hafriyattan oluşan ihaleyi Mahmut Akaydın İnşaat Müteahhitlik Şirketi aldı. Eski binanın, ekonomik değer ifade eden malzeme karşılığında yıkımı yapılacak.  

Proje çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, ' Meydan çalışmalarımız hızla sürüyor. Belediyemize ait içerisinde halk ekmek fabrikası ve AK Bankası'nın bulunduğu ek hizmet binamızı yıkıp, yapılacak blokların önünü açacağız. Kaymakamlık ve belediye hizmet binalarının bulunduğu yapı gün yüzüne çıksın istiyoruz." dedi.

Belediye Başkanımız Çakıcı, "İnşallah Boyabat bu proje kapsamında meydana ve güzel bir hizmet binası'na  kavuşmuş olacak. Çok modern bir binada halkımıza hizmetler sunulmuş olacağız." diye konuştu.

AK Bankası yeni yerine taşınıyor

Meydan çalışmaları kapsamında, halk ekmek fabrikası ve AK Bankası'nın bulunduğu binanın yıkım ihalesinin gerçekleştiğini ifade eden Başkanımız Çakıcı, "İhale kapsamında belediye ek hizmet binası yıkılacak ve söz konusu bina üzerinde bulunan, ekonomik değer ifade eden yıkım öncesi sökülebilecek malzemeler ile binanın yıkım sonucunda enkazdan çıkacak malzemeler karşılığında yapılacak. Yıkım öncesinde AK Bankası yeni yerine taşınan ilk kurum olacak. İnşaallah bir ay gibi kısa bir zaman içerisinde AK Bankası'nın yeni yerine taşınması ile birlikte yıkım işlemi gerçekleşecek. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18