ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Boyabat Belediyesi'nden bayram temizliği

Boyabat Belediyesi'nden bayram temizliği

Boyabat Belediyesi'nden bayram temizliği

Belediyemiz Çevre Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ‘Kurban Bayram'ı öncesinde şehirde hummalı bir çalışma başlattı.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmayla bayrama kadar Boyabat'ın bütün mahallelerinde detaylı temizlik çalışması başlatıldı.

Temizlik işlerine bağlı ekiplerce çöp konteynırları köpüklü suyla yıkanarak, dezenfekte edildi. 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Kenti Güzelleştiriyor

Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin birçok noktasında devam eden çalışmalarla mahalle, park ve bahçeler ile çocuk oyun alanları güzelleşiyor.

Şehrin birçok noktasında eş zamanlı olarak hummalı bir çalışma başlatan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan binlerce çiçeği toprakla buluştururken, yeni oturma gurupları, duvar süslemeleri ve birçok noktada gerçekleştirmiş olduğu çiçek dikimi ile vatandaşların beğenisini topluyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı; “Düzenli olarak sürdürülen temizlik çalışmalarının yanı sıra Boyabat genelinde adına bayram temizliği dediğimiz detaylı bir çalışma başlattık. Boyabat Belediyesi Çevre Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz yapmış olduğu çalışmalarla hem şehrimizi temizliyor, hem de güzelleştiriyorlar. Emeği geçen t��m belediye çalışanlarıma teşekkür ediyorum. Arife gününe kadar sürecek çalışmaların ardından Boyabat'ımızı daha temiz ve daha güzel bir hale getireceğiz. Başlattığımız uygulama sadece bayram öncesinde kalmayacak ve belirli periyotlarla tekrarlanacak.” dedi
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18