ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Çamlıcatepe Camii’nin Çevre Düzenlemesi Belediyeden

Çamlıcatepe Camii’nin Çevre Düzenlemesi Belediyeden

Çamlıcatepe Camii’nin Çevre Düzenlemesi Belediyeden

Belediyemizin ibadethanelere verdiği değer kapsamında Çamlıcatepe Camii’nin çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilk önce alan temizliği yapılan caminin bahçesinde hazır beton kaplama çalışmalarına başlandı.

Belediye BaşkanıMIZ Şefik Çakıcı'nın talimatlarıyla ibadethanelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet götürmeye gayret eden belediyemiz fen işleri ekipleri, bu kapsamda Çamlıcatepe Camisinde başlattığı çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. 

Bu kapsamda Çamlıca Mahallesi’nde bulunan ve yapımı tamamlanan Çamlıcatepe Camii’nin etrafında çevre düzenleme çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda ilk etapta temizlik yapılmasıyla bahçe zemini beton dökümüne hazır hale getirildi. Beton dökümünün ardından bordür ve çevre düzenleme çalışmalarına başlayan ekipler, çalışmaları Kurban Bayramı öncesinde tamamlamayı hedefliyor. 

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ise yapılacak olan çalışmalar sonunda Çamlıcatepe Camii’nin çevresinin güzel bir görünüme sahip olacağını belirtirken, çalışmaların Kurban Bayramı öncesinde tamamlanması için çaba sarfettiklerini söyledi.
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18