ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Meydan ve otopark projesinde çalışmalar devam ediyor

Meydan ve otopark projesinde çalışmalar devam ediyor

Meydan ve otopark projesinde çalışmalar devam ediyor

Boyabat Belediyesi, eski belediye binasının bulunduğu alanı meydan ve otopark haline getiriyor. Uygulama çalışmaları süren proje tamamlandığında bölgeye modern bir proje kazandırılmış olacak. İçerisinde belediye ve kaymakamlık hizmet binalarının da bulunduğu projenin, üstü meydan ve zemin altı yer altı otoparkı şeklinde düzenlenecek.

Belediyemiz kente nefes aldırmak adına ferah bir alan oluşturmak ve aynı zamanda ilçede ihtiyacı hissedilen bir meydan kazandırmak  amacıyla projeyi gerçekleştiriyor. Şehrin vizyon projeleri içerisinde yer alan projenin üstü meydan ve ticarethaneler altı ise otopark olarak yapılıyor.  Hizmet ve otopark inşaatının tamamlanması ile birlikte, meydan aydınlatmaları ve çevre düzenleme çalışmaları ile alan süslenerek cazip hale getirilecek. 

700 ARAÇ KAPASİTELİ

Eski belediye binası alanında inşa edilen otopark, park sorununa da çözüm olacak. 360 kapalı, 340 açık olarak yapımı devam eden otopark 700 araç kapasitesiyle bölgenin otopark ihtiyacını da karşılayacak. 

Başkan Çakıcı Boyabat'ı geleceğe taşıyacak vizyon projeler gerçekleştirme gayreti içerisindeyiz

Boyabat'ı geleceğe taşıyacak vizyon projeler gerçekleştirme gayreti içerisinde olduklarını belirten Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "Şehrimizin ve insanımızın ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarını oluşturmak bizlerin görevi. Şehri geleceğe taşıyacak vizyon projeleri hayata geçirerek, şehre farklı bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Şehrin marka değerine katkı sağlayacak öncü projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Meydan projesi bu mana da bizim vizyon projelerimiz arasında. Boyabat'ın gelişimine katkı sağlayacağını umut ediyoruz. Bir an önce tamamlanmasını ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18