ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan bir mesaj yayınladı.Başkan Çakıcı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşantımız boyunca her daim dualarıyla desteklerini bizlerden esirgemeyen fedakar kadınlarımıza saygı ve sevginin olduğu bir dünya dileğiyle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.

Bizim kültürümüz kadına sevgi ve saygı üzerine kurulmuştur. İnancımız, kadına yönelik ayrımcılığa son vermiş, cahiliye dönemi alışkanlıklarını ortadan kaldırarak, Rabbimizin bizlere emaneti olan kadınlarımıza hak ettiği değeri en iyi şekilde vermiştir.
Kadınlarımızın hayata daha çok katılmaları için onlara yeterince fırsat tanımalı ve destek olmalıyız. Kadınların olduğu yerde başarı kaçınılmazdır. Kadınlarımızın, ekonomiden siyasete her alanda sayılarının artması, ülkemizi daha ileri ve gelişmiş bir seviyeye taşıyacaktır. Bizler de yerel yönetimler olarak kadınlarımıza yönelik olumsuzlukların ortadan kaldırılması ve onların hayatın her alanında var olabilmeleri için büyük gayret göstermeliyiz. 

Bu vesileyle, her daim dualarıyla desteklerini bizlerden esirgemeyen tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım. Sizlerin duaları. Bizlerin gayretleriyle. Hep birlikte daha iyiye ve daha güzele. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu olsun." dedi.

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18