ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Seyir Kulesinin yapımına başlanıyor

Seyir Kulesinin yapımına başlanıyor

Erenlik Parkı Seyir Kulesi'nin yapım ihale sözleşmesi imzalandı.

Karadeniz Bölgesi'inin en yüksek kulesi olacak "Erenlik Parkı Seyir Kulesi" için sözleşme imzalandı.

Boyabat'ta Erenlik Parkı içerisinde yapılması planlanan 57 metre uzunluğuyla Karadeniz  Bölgesinin en yüksek seyir kulesi olacak "Erenlik Parkı Seyir Kulesi" projesi için Atlı Mühendislik şirketi ve Boyabat Belediyesi arasında sözleşme imzalandı.

Erenlik Parkı yenileme çalışmaları kapsamında proje ihalesi tamamlanan seyir kulesinin yapım işi sözleşmesinin Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ve Atlı Mühendislik şirketi yetkilisi Fatih Emre Atlı arasında imzalanmıştır.

İlçenin vizyon projesi olacak

Konu ile ilgili olarak basın büromuza açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "Toplam 4 milyon 700 bin liraya mal olacak olan ve belediyemiz tarafından finanse edilecek proje ilçemizin vizyon projesi olacak. İçerisinde kafeterya da bulunacak olan seyir kulesi ile Boyabat'ı 360 derece gözlemleyebileceksiniz. Erenlik Parkı Seyir Kulesi'nin, Boyabat'ı ziyaret eden yerli ve yabancı turistler için önemli bir uğrak yeri olacağını umut ediyorum." dedi.   

Kurban  Bayramına tamamlanması planlanıyor

Belediyemiz tarafından yapılan açıklamada, toplam 7 ay sürecek projenin 2018 yılı Ağustos ayı içerisinde tamamlanmasının ve Kurban Bayramında vatandaşların hizmetine girmesinin planlandığı ifade edildi. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18