ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Toplu Sözleşme İmzalandı

Toplu Sözleşme İmzalandı

Belediyemizde 88 işçiyi kapsayan toplu sözleşme imzalandı.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ile Hizmet İş Sendikası Amasya Şube Başkanı İsmail Pazar imzaladıkları 2 yıllık sözleşmeyle işçi ücretlerinde iyileştirmeye gidildi.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkanı İsmail Pazar, İmzalanan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerken, Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'ya işçiler ve Hak İş Sendikası adına teşekkür etti.

Belediye olarak bir aile olduklarını ve Boyabat halkına el birliği ile hizmet ettiklerini kaydeden Belediye Başkanımız Çakıcı, "Boyabat'ımızı daha güzel yerlere getirmek, ihtiyaç duyulan hizmetleri vatandaşımıza sunmak için gece gündüz hep birlikte  çalışıyoruz. Yaptığımız her çalışmada personelimizin alın teri var. Emeklerinin karşılarını almaları en doğal hakkı. Sözleşmeyi imzaladık. Çalışanlarımıza hayırlı olsun." temennisinde bulundu. 

Sözleşme İmzalandı

Toplu sözleşmeyi Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ile Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkanı İsmail Pazar imzaladı. İmza töreninde, Hizmet İş Sendikası Amasya Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Ateş, Belediye'nin sendika baş temsilcisi Hayri Yılmaz ve birimleri temsilen işçiler hazır bulundu. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18