ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

#BuGururHepimizin...

#BuGururHepimizin...

8-16 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Kemerde düzenlenen Şampiyonada mücadele verdiği 12-13 Yaş Serbest Stil Türkiye Şampiyonasında 2. olarak büyük bir başarıya imza atan Boyabat Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı sporcusu Batı Kağan Maden, milli formayı giymeye hak kazandı. Başarılı güreşçi, yeni dönemde müsabakalarını Ay-Yıldızlı forma altında yapacak.

Müsabaklar sonrasında Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı'yı makamında ziyaret eden güreşçiler, başarılarının mutluluğunu başkanla paylaştılar.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanımız Şefik ÇAKICI, "Gençlerimizin her biri bizlerin için çok kıymetli. Hepsinin başarı hikayesi var. Kendilerini kutluyorum. Ayrıca Batı Kağan MADEN kardeşimizin başarısı, Milli Takıma seçilmesi hepimizi gururlandırdı. Milli Takım formasıyla daha büyük başarılara imza atarak Abad Şehir BOYABAT 'ımızı en iyi şekilde temsil edeceğine eminim. Geleceğimizi teminat altına alacak güçlü nesilleri yetiştirmek ve ilçemizden yeni şampiyonlar çıkartmak için sporun ve sporcunun yanında her daim olmaya devam edeceğiz. Başta ailesi ve Boyabat Belediye Spor Güreş Antrenörü Erkan GÜR hocamız olmak üzere Kağan’ın yetişmesinde emeği geçen herkesi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum”.

Ayrıca "Ata sporumuz Yağlı Güreşleri yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla güreşe ve güreşçilere destek veren herkese teşekkür ederim" dedi.

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18